piątek, 19 października 2012

Naszyjniki i łyżesia

 Już kiedyś pokazywałam taki naszyjnik, ale wtedy był w fazie projektu do akceptacji. 
 Ponieważ propozycja została pomyślnie rozpatrzona zrobiłam kolejne  są tylko nieznaczne różnice między poszczególnymi sztukami. Postanowiłam pokazać je razem, tak kolorowo i radośnie wyglądają. 
Łyżeczka powstała jako pomoc naukowa potrzebowałam na warsztaty przykładu zdobienia masą Fimo metalowych powierzchni. Akurat taka łyżesia przyda się do cukierniczki w ramach odzwyczajania od słodzenia... liczę że taka zamiana poskutkuje :)
 Zapraszam do udziału moim w Candy :)
Dziękuję za warsztaty i tak liczne przybycie i z miejsca zapraszam na kolejne spotkanie w centrum handlowym Arkadia w Warszawie, które odbędzie się 27 października  w godzinach od 16.00 do 18.00 w salonie Empiku
Poznamy sposoby zdobienia masami Fimo .
Zapraszam
                                               
Dziękuję za odwiedziny zapraszam ponownie.

12 komentarzy:

 1. Mimo, że nie słodzę to sięgałabym po taką łyżesię ciągle. Piękna tak jak i naszyjnik! :)_Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jestem na dobrej drodze do niecukrzenia a łyżesia przyda się dla gości. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie:)

   Usuń
 2. Naszyjnik jest absolutnie REWELACYJNY!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ile tu fimo w jednym miejscu ??? - czyli modeliny. Piękne rzeczy robisz, malutkie i urocze. Pozdrawiam serdecznie :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fimo i nie tylko... dziękuję za odwiedziny zapraszam ponownie :)

   Usuń
 4. Jaki wspaniały pomysł - świetna łyżeczka, piękny naszyjnik. Ja uwielbiam słodycze, a na Twoim bloku jest ich mnóstwo - same słodziaki. Twórz dalej i pokazuj, co robisz. Pozdrawiam cieplutko, choć jesiennie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję i zapraszam do candy jest szansa wygrać lampion oklejony fimo szczegóły i link w poprzednim poście lub w bocznym pasku na górze wystarczy kliknąć na baner

   Usuń

Zapraszam do pozostawienia komentarza.