czwartek, 11 września 2014

Lepsze miejsce...

 Wczoraj odbyły się pierwsze po dwu miesięcznej przerwie zajęcia w Piastowskim MOK
zajęcia noszą nazwę "Darcie pierza" To nazwa nawiązująca do dawnych spotkań kobiet przy śpiewie i pracy. Przy jednym stole zbierają się czasem i trzy pokolenia żeby wspólnie spędzić czas, nauczyć się czegoś i porozmawiać...
Bardzo cieszyłam się na to spotkanie moje wspaniałe kursantki przywitały mnie już przed budynkiem  i One nie mogły się doczekać naszego spotkania:)
Zajęcia jak zwykle przebiegły we wspaniałej atmosferze  były wspomnienia z wakacji i relacje fotograficzne. Natomiast praca skupiła się na prostych wzorach w technice pergamono. Czas tak szybko gonił że nim się obejrzałam  było po zajęciach, dopiero w drodze powrotnej przypomniałam sobie że nie zrobiłam nawet jednego zdjęcia, szkoda żem gapa :( zdjęciowej relacji nie będzie.
O poprzedniego wpisu  upłynęło kilka dni to był kiepski moment na wpis jednak po lawinie serdeczności jaka na mnie od WAS spłynęła czuję że świat jest lepszym miejscem niż mi się w poniedziałek wydawało.
Dziękuję WAM !

A wracając do mojego tworzenia... powstało coś na kształt kolekcji. 
Modelinowy naszyjnik i kolczyk a jako dodatek różowa ptaszynka.Dziękuję za odwiedzimy i każde słowo zostawione pod postem. Będzie mi miło gościć Cię ponownie.

6 komentarzy:

 1. nigdy nie mogę się napatrzeć na Twoje wspaniałości :) cudowne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładnie dobrane kolory. I ptaszyna wygląda cudnie :). Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna kolekcja:-) A takie spotkania są cudowne, przynajmniej ja za takimi przepadam:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świat jest zawsze dobrym miejscem - trzeba tylko umieć na niego odpowiednio patrzeć :)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do pozostawienia komentarza.